Slim Active Çikolata Aromalı Öğün

239,90

Slim Active Öğün Yerini Alan Gıda Takviyesi (Çikolata Aromalı) Süt protein +L-Carnitin +CLA+ Prebiyotik+Stevia

Slim Active Türk Gıda Kodeksi 2014/3 Tebliğ no’lu Enerjisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliğine Uygun Olarak Üretilmiştir. Programın hedefi; vücuttaki kas oranına zarar vermeden, beslenme prograımna bağlı açlık ve hissetmeksizin günlük aktivitelerinize devam ederek sağlıklı ideal nuza kavuşmaya yardımcı olabileceğimiz bir programdır.

Ücretsiz Kargo

250 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo

24 Saatte Kargoda

Tatil günleri haricinde kargoya teslim edilmektedir.

Stokta yok

Ana Etken Maddeler

İçindekiler:

Maltodekstrin, Süt proteini, İnulin, Bitkisel yağ tozu, Aroma Verici (%6), Renklendirici: Kırmızıpancar tozu, Potasyum karbonat, Konjuge linoleik asit (CLA), L-Karnitin Tatlandırıcı: Steviol glikozitler, Demir fumarat, DL alfa tokoferil asetat, L-askorbik asit, Çinko sülfat, Nikotinamid, Bakır sülfat, D-pantotenat kalsiyum, Retinil palmitat, Piridoksin hidroklorür, Kolekalsiferol, Tiamin hidroklorür, Pteroilmonoglutamik asit, Sodyum selenit.

Sağlık Beyanı

Slim Active Kontrol Sitemi

Slim Active Türk Gıda Kodeksi 2014/3 Tebliğ no’lu Enerjisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliğine Uygun Olarak Üretilmiştir.

Öğün yerini alır.

Özellikleri

Ürünümüzü Farklı Kılan Özellikleri

• Süt proteinli
• L-Carnitinli
• CLA+Prebiyotik li
• Lif kaynağı
• Vitamin ve Minarel deposu
• Doğal tatlandırıcı Stevia bitkisinin kullanılmasıdır.

Kullanım Bilgisi

Slim Active Kontrol Sistemi Kullanımı

Slim Active , 2 günlük BAŞLANGIÇ ve 5 günlük DEVAM ürünlerinden oluşan toplam 20 öğünlük kullanım için hazırlanmış ve günlük beslenmemizde öğün yerini alması için formüle edilmiştir. Slim Active İçeriği 10 adet kullanıma hazır başlangıç ürününü günde 5 kez 2 gün, 21 adet devam ürünü ise kilo durumunuza göre günde 1 veya 2 kez kullanmanız gerekmektedir. Ürünlerini yarım yağlı süt veya yarım yağlı yoğurt ile tüketebilirsiniz..

Hazırlama Şekli: 1 porsiyon için 20 gr. ürün (1 ölçek), 300 ml yarım yağlı süt veya yoğurt ile kuvvetlice, kapalı temiz bir şişe içerisinde veya shaker ile sallamak suretiyle çalkalanır.

Kullanım Bilgileri: Hazırlama tavsiyelerine dikkat ediniz. Devam Dozu Günlük 2 öğünü kahvaltıdan sonra en az 5 saat arayla tüketiniz. Sıvı ihtiyacını karşılamak için günde ilaveten 2-3 litre su, şekersiz çay veya az kalorili içecekler içilmelidir. 

Başlangıç Dozu: 2 gün x 5 ögün olarak formülüze edilmiştir.200 ml. (mililitre) az yağlı (%1.5) süt ile günde 3 saat ara ile 5 defa alınacaktır. Bu ürün iki gün kullanılacaktır. Ayrıca bu süre içerisinde günlük 2-3 litre su içilmesi sağlık için çok önemlidir.

Cinsiyet

,

Marka

Ürün Grubu

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.